KOŁO MIEJSKIE Oddziału PTTK w Gorlicach zaprasza na wycieczkę statutową w dniach 6 – 8 września 2024 ( piątek – niedziela ) MALBORK – TRÓJMIASTO (GDAŃSK – GDYNIA – SOPOT)

Cena

Autokar
Ubezpieczenie NNW
Pilot - przewodnik

Program wycieczki

RAMOWY PROGRAM

 

6.09.24r. (piątek) – wyjazd z parkingu krytej pływalni o godz. 400. Przejazd do Malborka i zwiedzanie zamku krzyżackiego z XIII/XIV w. wpisanego na listę UNESCO. Największa zachowana budowla w Europie. Przejazd do Gdańska, obiadokolacja, nocleg.

7.09.24r. (sobota) – śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem GDAŃSKA. Rejs na Westerplatte, spacer promenadą na cmentarz i pod pomnik. Miasto Główne z Traktem Królewskim, Bazylika Mariacka i Stare Miasto. Obiadokolacja, nocleg.

8.09.24r. (niedziela) – śniadanie. Zwiedzanie z przewodnikiem SOPOTU (Łazienki Północne i Południowe), wejście na molo. Przejazd do GDYNI i rejs po porcie, taras widokowy na Kamiennej Górze, Molo Południowe z Darem Pomorza i Błyskawica, dworzec morski. Wyjazd do Gorlic. Przyjazd w późnych godzinach nocnych.

 

KOSZT WYCIECZKI – 800 zł – członkowie PTTK          

                                                                         830 – sympatycy

Zaliczka w kwocie 400 zł płatna przy zapisie. II rata do 15 sierpnia 2024r.

Dodatkowo płatne bilety: Zamek w Malborku, rejs na Westerplatte, molo w Sopocie, rejs w porcie Gdynia w wysokości 185zł – bilet normalny, 165zł – bilet  ulgowy (emeryt, rencista, student).

Organizator zapewnia: transport, ubezpieczenie NNW, 2 x nocleg w hotelu (pokoje 2 osobowe),        2 x śniadanie, 2 x obiadokolacja, przewodników w Malborku i Trójmieście, opiekę kierownika wycieczki.

Zapisy:

  • biuro Oddziału PTTK w Gorlicach ul. Piłsudskiego 6,
    18 352 – 15 – 91

 

 

UWAGA

Prosimy o posiadanie przy sobie dokumentów upoważniających do biletów ulgowych.

DO DNIA 31.05.24r. ZAPISUJEMY TYLKO CZŁONKÓW PTTK!

Obowiązuje Regulamin Wycieczek Oddziału PTTK w Gorlicach.

Grupa 46 osób.                                   

                                                                         Organizator 501 204  868

                                                               ZAPRASZAMY