KOŁO MIEJSKIE Oddziału PTTK w Gorlicach BIURO PODRÓŻY KRIS TOUR SP. Z O.O W GORLICACH zapraszają na wycieczkę statutową w dniach 5-10.08 2024r. (poniedziałek-sobota) EGER (WĘGRY) POBYT WYPOCZYNKOWY (BASENY)

Cena

Autokar
Ubezpieczenie NNW
Pilot - przewodnik

Program wycieczki

PROGRAM:

5.08 (poniedziałek) –wyjazd z parkingu krytej pływalni w Gorlicach o godz. 900 i przejazd do

hotelu UNI CORNIS*** i zakwaterowanie. Pobyt na kąpielisku miejskim. Indywidualny spacer po starówce. Obiadokolacja i nocleg.

6-9.08 (wtorek-piątek) – korzystanie z miejskiego basenu, Dolina Pięknej Pani, Wzgórze Zamkowe. Podczas pobytu wyjazd na kąpielisko w DEMJEN (bajkowa sceneria) a także popołudniowy wyjazd na kąpielisko w Egerszalok (gorące źródła). Degustacja win w Dolinie Pięknej Pani i spacery z przewodnikiem po EGERZE.

10.08 (sobota) – śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd do Polski. W drodze powrotnej możliwość pobytu na kąpielisku w MISZKOLCU (płatne we własnym zakresie).

WYCIECZKA FAKULTATYWNA: BUDAPESZT (realizacja przy 30 osobach chętnych) – 180zł/osoba. Zwiedzanie największych atrakcji stolicy Węgier i rejs godzinny po Dunaju.

JASKINIA AGGTELEK – 120zł/osoba.

KOSZT WYCIECZKI: 2460 zł – członkowie PTTK
2520 zł – sympatycy

Świadczenia zawarte w cenie: 5 x nocleg w hotelu (pokoje 2 osobowe), 5 x śniadania w formie bufetu, 5 x obiadokolacje w formie bufetu, ubezpieczenie NNW i KL, 3 x bilet wstępu na kąpielisko miejskie w Egerze, bilety wstępu na kąpielisko w Demjen i Egerszalok, degustacja win, transport, opieka pilota i przewodnika.

PROSIMY O ZABRANIE DOKUMENTÓW TOŻSAMOŚCI I KART EKUZ

Zapisy i zaliczka w kwocie 700 zł / osoba w biurze Oddziału PTTK w Gorlicach przy ul. Piłsudskiego 6 do dnia 24.03.24r. zapisujemy tylko członków PTTK.

WEJŚCIE DO AUTOKARU WG LISTY.

II rata do 5.07.24r.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!

GRUPA 30 OSÓB Organizator: 501 – 204 – 868 ZAPRASZAMY!!!