KOŁO MIEJSKIE Oddziału PTTK w Gorlicach BIURO TURYSTYCZNE KAISER TOUR w Jaśle zapraszają na wycieczkę statutową dnia 14-18 maja 2024r. (wtorek – sobota) – 5 dni SAKSONIA – CZECHY

Cena

Autokar
Ubezpieczenie NNW
Pilot - przewodnik

Program wycieczki

PROGRAM:

Dzień I (14 maj) – zbiórka uczestników o godz. 150 (parking krytej pływalni w Gorlicach). Przejazd do BUDZISZYNA (Niemcy). Zwiedzania miasta (Most Friedensbrucke, mury obronne, Rynek i Katedra św. Piotra). Następnie zwiedzanie MORITZBURGA – barokowy zamek pośrodku jeziora. Obiadokolacja i nocleg.

Dzień II (15 maj) – śniadanie. Przejazd do DREZNA – stolicy Saksonii. Zwiedzanie miasta: Kościół Panny Marii, Katedra, Pałac Zwinger, Muzeum Porcelany i inne. Przejazd na nocleg do Pragi. Obiadokolacja.

Dzień III (16 maj) – śniadanie. Zwiedzanie PRAGI – Klasztor na Strahowie, Hradczany, Mała Strana, Most Karola, Rynek i Ratusz, Plac Wacłave i inne. Powrót do hotelu, obiadokolacja.

Dzień IV (17 maj) – śniadanie. Przejazd do MLADA BOLESŁAV i zwiedzanie Muzeum Skody. Powrót do Pragi – przejazd do Browaru Staropramen. Zwiedzanie browaru i degustacja. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Wieczorem wyjazd na pokaz Kviżikovej Fontanny. Nocleg.

Dzień V (18 maj) – śniadanie, przejazd do KUTNEJ HORY i zwiedzanie Starego Miasta oraz Kaplicy Czaszek. Przejazd do ADRSPACH. Zwiedzimy Skalne Miasto – niesamowite formacje skalne. Wyjazd w drogę powrotną – obiad w drodze. Przyjazd do Gorlic 19.05.24r. w godzinach porannych.

Koszt wycieczki: 1600 zł – członkowie PTTK
1650 zł – sympatycy

Dodatkowo płatne w autokarze 100 EURO na wstępy (8 płatnych), przewodników, koszty realizacji programu.

Organizator zapewnia: 4 noclegi, 4 śniadania, 4 obiadokolacje, obiad w drodze powrotnej, transport, opłaty drogowe, system Tourguide, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW i KL.

Zapisy i zaliczka w kwocie 600 zł od osoby w Biurze Oddziału PTTK w Gorlicach przy ul. Piłsudskiego 6, tel. (18) 352 – 15 – 91 w godz. 10 – 14.

Druga rata w terminie do 20.04.24r.

UWAGA:

Prosimy o zabranie dokumentów tożsamości i ewentualnie karty EKUZ.

Wejście do autokaru wg listy.

DO DNIA 12.01.24 ZAPISUJEMY TYLKO CZŁONKÓW PTTK

Ilość osób 55. Organizator: 501 – 204 – 868

ZAPRASZAMY!!!