KOŁO MIEJSKIE Oddziału PTTK w Gorlicach zaprasza na wycieczkę statutową w dniach 19-20 sierpnia 2023r. (sobota- niedziela) ROZTOCZE- ZAMOŚĆ

Cena

Autokar
Ubezpieczenie NNW
Pilot - przewodnik

Program wycieczki

PROGRAM  RAMOWY:

– 19.08.23 ( sobota)  przejazd do KRASNOBRODU zwanego sercem Roztocza. Spotkanie z lokalnym przewodnikiem. Zwiedzanie KRASNOBRODU ( Sanktuariom Maryjne, Kaplica Objawień na wodzie).ZWIERZYNIEC (budynek dawnego browaru, pomnik szarańczy, kościół na Wyspie p.w. św. Nepomucena, budynek Zarządu Ordynacji Zamojskiej). SZCZEBRZESZYN- najstarsze miasto na Zamojszczyźnie ( pomnik chrząszcza, synagoga, cerkiew) BEŁŻEC- było obóz zagłady funkcjonujący w czasie II wojny światowej. Obiadokolacja, nocleg.

– 20.08.23( niedziela)- śniadanie, zwiedzanie z przewodnikiem  ZAMOSCIA. Starówka i Rynek Wielki (UNESCO), Rotunda, Nadszaniec, mury obronne, pokaz multimedialny  „Historia miasta i Twierdzy Zamość” i inne. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną do Gorlic.

Koszt wycieczki:  380 zł – członkowie PTTK

                                400 zł – sympatycy

           

Organizator  zapewnia:  transport, ubezpieczenie NNW, lokalnego przewodnika, bilety wstępu na pokaz multimedialny, nocleg, obiadokolację, śniadanie i obiad przed powrotem, opiekę kierownika wycieczki.

Wyjazd  w dniu 19.08.23 o godz. 5.00 –  parking  kryta pływalna „FALA” w Gorlicach.
Planowany powrót ok. godz. 23.00 w dniu 20.08.23

Zapisy i wpłaty: w biurze Oddziału PTTK w Gorlicach ul. Piłsudskiego 6

    w godz.10.00-14.00 ( dni powszednie) tel.352-15-91

można dokonać wpłat za wycieczkę przelewem na konto Oddziału PTTK w Gorlicach ( numer na stronie internetowej) po wcześniejszym zapisaniu w biurze Oddziału.

 

Organizator, tel. 501 – 204 – 868

UWAGA!

 W przypadku rezygnacji z wycieczki opłata za wycieczkę nie zostanie zwrócona (koszty rezerwacji) chyba, że rezygnujący wskaże za siebie inną osobę ( Regulamin wycieczek oddziału PTTK w Gorlicach).     

ZAPRASZAMY!!!  

Grupa liczy 40 osób