KOŁO MIEJSKIE Oddziału PTTK w Gorlicach BIURO TURYSTYCZNE KAISER TOUR w Jaśle zapraszają na wycieczkę statutową w dniach 10 – 18 września 2023r. BUŁGARIA – MORZE CZARNE (zwiedzanie i wypoczynek)

Cena

Autokar
Ubezpieczenie NNW
Pilot - przewodnik

Program wycieczki

PROGRAM RAMOWY:

DZIEŃ I (10.09) – wyjazd z Gorlic o godz. 200 . Przejazd do Rumunii. Zwiedzanie SYBINA. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ II (11.09) – śniadanie. Zwiedzanie BUKARESZTU, przejazd do BAŁCZIKU – urokliwej miejscowości nad  Morzem Czarnym w Bułgarii. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ III (12.09) – śniadanie, całodzienny wypoczynek nad Morzem Czarnym. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ IV (13.09) – śniadanie. Spacer po Bałcziku z przewodnikiem i wypoczynek nad Morzem Czarnym.  Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ V (14.09) – śniadanie, całodniowy wypoczynek nad Morzem Czarnym. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ VI (15.09) – śniadanie. Przejazd do malowniczego NESYBRU (UNESCO) i WARNY (pomnik – mauzoleum Króla Władysława Warneńczyka). Powrót do Bałcziku i wypoczynek nad morzem. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ VII (16.09) – śniadanie. Całodniowy wypoczynek nad Morzem Czarnym. Obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ VIII (17.09) – śniadanie. Przejazd wzdłuż wybrzeża przez granicę bułgarsko – rumuńską do KONSTANTY. Zwiedzanie głównego kurortu rumuńskiego. Przejazd na nocleg i obiadokolacje w okolice Predealu.

DZIEŃ IX (18.09) – śniadanie. Zwiedzanie SIGISHOARY jednej z pereł Transylwanii (m. in. dom Draculi).    Wyjazd w drogę powrotną do Polski (w drodze obiadokolacja). Powrót w późnych godzinach nocnych do Gorlic.

 

Koszt wycieczki 2350zł– członkowie PTTK

                           2400zł– sympatycy

Dodatkowo płatne wstępy do zwiedzanych obiektów, obiadokolacja w drodze powrotnej, przewodnicy, realizacja programu 70 euro od osoby.

 

Organizator zapewnia: transport nowoczesnym autokarem, 8 noclegów w pokojach 2 i 3 osobowych, 8 śniadań i obiadokolacji, system tour guide, ubezpieczenie NNW i KL, opiekę pilota na całej trasie.  Zapisy w biurze Oddziału PTTK w Gorlicach przy ul. Piłsudskiego 6,  tel. (18) 352 – 15 – 91. Zaliczka w kwocie 700zł płatna tylko przelewem na konto PTTK Gorlice do 3 dni po zapisie. Po tym terminie w przypadku braku wpłaty osoba zapisana zostanie skreślona z listy.   Druga rata ( pozostała kwota)  do dnia 15.08.2023r.    UWAGA! Obowiązuje Regulamin Wycieczek Oddziału PTTK w Gorlicach i Ustawa o Usługach Turystycznych. Wejście do autokaru według listy.   Grupa  45 osób Organizator 501 204 868