Koło Miejskie: WARSZAWA 24 – 26 czerwca 2022r. (piątek – niedziela)

Cena

Autokar
ubezpieczenie NNW
Pilot - przewodnik

Program wycieczki

RAMOWY PROGRAM:

 – 24.06. br. (piątek) – wyjazd z parkingu Krytej Pływalni „Fala” w Gorlicach o godz. 500.  Zwiedzanie: Łazienki Królewskie, STADION NARODOWY (trasa emocje piłkarskie), spacer Bulwarami nad Wisłą. Zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

 

– 25.06. br. (sobota) – śniadanie. Zwiedzanie: Stare Miasto, ZAMEK KRÓLEWSKI, Krakowskie Przedmieście, Grób Nieznanego Żołnierza (zmiana warty),                          Ogrody na dachu BUW, MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO.                  Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

 

-26.06. br. (niedziela) – śniadanie, wykwaterowanie. PAŁAC W WILANOWIE,           PAŁAC KULTURY I NAUKI (wyjazd na taras widokowy). Obiad w restauracji na terenie miasta. Ok. 16 – tej wyjazd w drogę powrotną.           Przyjazd do Gorlic ok. 23 – tej.

 

ORGANIZATOR ZAPEWNIA:  2 noclegi w hotelu (pokoje 2 osobowe z łazienkami), 2x śniadanie i  2x obiadokolacja w hotelu, obiad na mieście 26.06.br. usługę przewodnicką po Warszawie, transport, ubezpieczenie NNW.

 

Zapisy

Zapisy i zaliczka w kwocie 200 zł. Pozostała kwota do 5 czerwca br.

Zapisy:

  • biuro Oddziału PTTK w Gorlicach ul. Piłsudskiego 6,
    18 352 – 16 – 88
  • w Zakładzie Zegarmistrzowskim ul. Podkościelna 1,
    Mirosław, tel. 510 – 105 – 645

 

UWAGA!

  • w przypadku rezygnacji z wycieczki wpłacone kwoty nie zostaną zwrócone (rezerwacje hotelu, posiłków i biletów wstępu), chyba że osoba rezygnująca wskaże inną osobę za siebie
  • w obiektach i autokarze obowiązują maseczki
  • wejście do autokaru według listy
  • kolejność zwiedzania może ulec zmianie

 

ORGANIZATOR     501 204 868                                                                      

                                                 ZAPRASZAMY!!!