SZANOWNI PAŃSTWO! W ZWIĄZKU Z ODWOŁANĄ WYCIECZKĄ “AUSTRIA – WŁOCHY PÓŁNOCNE” Z 26–30.05.2020r., W CELU DOKONANIA ZWROTU ZALICZKI, PROSIMY KAŻDEGO UCZESTNIKA O DOSTARCZENIE DO BIURA PTTK PODPISANYCH OŚWIADCZEŃ Z NUMEREM KONTA. ISTNIEJE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZWROTU ZALICZKI W FORMIE GOTÓWKOWEJ, PO ZGŁOSZENIU SIĘ OSOBIŚCIE W BIURZE PTTK. BIURO CZYNNE JEST WE WTORKI I CZWARTKI W GODZ. 9:00-12:00.

 

Cena

Autokar
ubezpieczenie NNW
Pilot - przewodnik

Program wycieczki

 

Program:


Dzień I – wtorek
Wyjazd z Gorlic o godz. 2:00 . zwiedzanie SALZBURGA (zamek Mirabell, dom Mozarta, Katedra, twierdza biskupia Hochensalzburg). Skocznia narciarska BISCHOSHOFEN. Obiadokolacja, nocleg.
Dzień II – środa
Śniadanie. Przejazd GROSS GLOCKNER HOCHALPENSTRASSE (trasa wysokogórska z pięknymi widokami w Alpach na słynny LODOWIEC PASTERZE). Przejazd na nocleg, obiadokolacja.
Dzień III – czwartek
Śniadanie. Rejs statkiem po JEZIORZE GARDA, zwiedzanie MEDIOLANU (Zamek Sforzów, Katedra, Galeria Wiktora Emanuela II, La Skala z zewnątrz). Obiadokolacja, nocleg.
Dzień IV – piątek
Śniadanie. PARK NARODOWY CINQUE TERRE. Przejazd koleją wzdłuż wybrzeża Morza Tyrreńskiego i zwiedzanie malowniczych miasteczek VERNAZZA i RIOMAGGIORE. Przejazd na nocleg, obiadokolacja.
Dzień V – sobota
Śniadanie. Zwiedzanie VERONY miasta Romea i Julii (rzymski amfiteatr, most Scaligero, Pałac Scaligerich, Dom Romea i Julii). Wyjazd do Polski. Po drodze obiadokolacja. Przyjazd do Gorlic w niedzielę w godzinach porannych.

Zapisy

Organizator zapewnia: 4 noclegi (pokoje 2 osobowe), 4 śniadania i obiadokolacje, obiad w drodze powrotnej, transport, ubezpieczenie NNW i KL, przewodników, bilety do zwiedzanych obiektów wg programu.
Zapisy i zaliczka w kwocie 600 zł od osoby do dnia 12.01.2020r. tylko członkowie Koła Miejskiego PTTK w Gorlicach.


 biuro Oddziału PTTK w Gorlicach ul. Piłsudskiego 6,
tel. 18 352 – 16 – 88, 18 352 – 15 – 91


Druga rata 1090zł w terminie do dnia 5.05.2020r.


Wejście do autokaru wg listy

Organizator, tel. 501-204-868

ZAPRASZAMY!!!